Budík s podsvícením černý

Kód: E9029
Neohodnoceno
179 Kč
Skladem (>11 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Hodiny jsou nepochybně důležitou součástí našeho každodenního života. Náš nadčasový budík je charakterický svým moderním a minimalistickým vzhledem, který se hodí do každého interiéru. Budík má velký a snadno čitelný LCD displej a zobrazená čísla a znaky na něm jdou snadno přečíst. Jasný displej bez blikání je vhodný také pro osoby s mírným až středně těžkým zhoršením zraku. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadčasový design - naše nadčasové minimalistické černé hodiny s LED displejem a zaoblenými rohy se hodí do každého interiéru.

Velký displej - hodiny s alarmovou funkcí mají velký displej, zobrazená čísla a znaky jsou dobře čitelné. Jasný displej bez blikání je vhodný také pro osoby s mírným až středně těžkým zhoršením zraku.

Podsvícení - inteligentní podsvícení se automaticky zapne při zeslabujícím se okolním osvětlení. Bílé podsvícení se mění v poměru k tmě, čím tmavší osvětlení je v místnosti, tím jasnější osvětlení produkuje budík. Osvětlení lze také zapnout ručně pomocí tlačítka umístěného v horní části hodin. Světlo svítí efektivně a bez blikání.

Funkce - k dispozici jsou následující funkce: Zobrazení aktuálního času, zobrazení 12 / 24h, datum (měsíc / den), funkce alarmu, tlačítko odložení, teploměr.

SPECIFIKACE

  • Černá barva
  • Materiál: plast
  • Napájení: 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)
  • Rozměry: 4,5 x 13,6 x 7,7cm
  • Hmotnost: 185g
  • Hmotnost včetně balení: 210g
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budíky
Hmotnost: 0.178 kg