Rehabilitační trenažér končetin

Kód: E8756
Novinka
Neohodnoceno
820 Kč
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
10.10.2022
Možnosti doručení

Trenažér je malé, velmi snadno použitelné zařízení určené pro cvičení horní a dolní části těla. Umožňuje šlapání nohou i pažemi, což způsobuje, že pohyb ovlivňuje ramena, paže, horní část zad a nohy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2v1 - trenažér, který je určen pro cvičení horní a dolní části těla. Umožňuje šlapání nohou i pažemi, což způsobuje, že pohyb ovlivňuje ramena, paže, horní část zad a nohy. Ideální pro lidi, kteří vedou sedavý životní styl a pro seniory se sníženou pohyblivostí. Kolo je také ideální pro těhotné ženy, zejména v posledních měsících těhotenství. Díky své funkčnosti mohou trenažér používat i lidé na vozíku.

ROZLOŽITELNOST - kolo je sklopné, můžete jej složit a rozložit ve 2 krocích. Jednoduše vytáhněte kroužek na noze do rámových spojů a potom sejměte nohy, dokud nezaklapnou. Díky skládací funkci zabírá ještě méně místa; můžete ji uložit téměř kdekoliv, snadno se například vejde do skříně.

LCD POČÍTAČ - trenér je vybaven počítačem, který měří potřebné informace, tj. celkovou dobu tréninku, celkovou ujetou vzdálenost, celkovou dobu pohybu během tréninku, celkovou dobu pohybu během všech relací (hodnota se po výměně baterie resetuje) a počet spálených kalorií. Počitadlo umožňuje plnou kontrolu během tréninku, stejně jako sledování průběhu od tréninku k tréninku.

VELKÉ VÝHODY - použití kola přináší řadu výhod. Zabraňuje atrofii svalů, zlepšuje účinnost oběhového a dýchacího systému, podporuje prokrvení končetin v arteriální, žilní a lymfatické cirkulaci. Rotor také pomůže zmírnit křeče, podporuje kardiovaskulární systém a sníží riziko zranění a pomůže v boji proti nadváze. Pod stabilizátory má protiskluzové podložky, které poskytují vynikající přilnavost a to jak při použití nohou, tak rukou. Kromě toho mají oba pedály protiskluzovou strukturu, která zaručuje pohodlné používání.

SPECIFIKACE

 • napájení: 1x LR 44 (součástí balení)
 • akce: obousměrná
 • nastavení odporu: manuální
 • odpor: magnetický;
 • maximální hmotnost uživatele: 100 kg
 • rozměry (délka / šířka / výška): 32,5 / 40/16 cm
 • hmotnost: 2,4 kg
 • hmotnost s balením: 2,67 kg

 

Kolo je malé, velmi snadno použitelné zařízení určené pro cvičení horní a dolní části těla. Umožňuje šlapání nohou i pažemi, což způsobuje, že pohyb ovlivňuje ramena, paže, horní část zad a nohy.

JAK VYKONÁVAT

Pokud děláte trénink nohou, posaďte se na židli do správné výšky. Doporučuje se, aby úhel mezi stehnem a lýtkem byl menší než 120 stupňů, jinak by se kolo mohlo pohybovat vpřed.

Nyní můžete cvičit bez opuštění domova a vaše nové zařízení se vejde prakticky kdekoliv. Funkční rotor bude fungovat za všech podmínek. Spojte příjemné s užitečným a při šlapání do rotoru si čtěte nebo sledujte svůj oblíbený pořad v televizi.

 

POČÍTAČ

Trenér je vybaven palubním počítačem, který měří potřebné informace, jako například:

CNT - počet dokončených cyklů

ČAS - délka tréninku

CAL - spálené kalorie

RPM - otáčky za minutu

SCAN - automatické zobrazení všech hodnot

Umožňuje plnou kontrolu nad výcvikem. Kolo umožňuje šlapání vpřed a vzad - bez ohledu na směr šlapání se měří tréninkové hodnoty.

HLADKÉ NASTAVENÍ ODOLNOSTI

Kolo má funkci nastavení odporu, je v horní části, takže ji můžeme snadno změnit i během tréninku.

PODPORA REHABILITACE

Rotor je určen pro osoby vyžadující rehabilitaci i pro osoby s dysfunkcí horní a dolní končetiny. Použití kola zabraňuje svalové atrofii.

TRENAŽÉR PRO LIDI V KAŽDÉM VĚKU

Zařízení nezatěžuje klouby ani tělo, proto jej mohou používat jak mladí, tak staří lidé. Ideální je pro lidi, kteří mají sedavý životní styl a pro starší lidi se sníženou pohyblivostí. Kolo je také ideální pro těhotné ženy, zejména v posledních měsících těhotenství.

 

NASTAVITELNÉ MANIPULACE

Ergonomické pedály s neklouzavou strukturou mají vynikající přilnavost jak při použití nohou, tak rukou.

Pedály mají 2 stupně nastavení, což umožňuje pohodlné používání výrobku a individuální přizpůsobení osobě.

ANTI-SLIP KRYT

Pod stabilizátory jsou pryžové protiskluzové podložky, které umožňují pohodlné používání kola. Během cvičení se trenažér nepohybuje, a to ani na kluzkých panelech nebo na stole.

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ TRENAŽÉRU

 • cvičení lze provádět v sedě, práce s rukama či nohama - proto můžete také cvičit na invalidním vozíku
 • zabraňuje atrofii svalů
 • zlepšení účinnosti oběhového a dýchacího systému
 • podporuje prokrvení končetin v arteriální, žilní a lymfatické cirkulaci
 • pomůže snížit křeče
 • pomáhá v boji proti nadváze
 • snižuje riziko zranění
 • posiluje kardiovaskulární systém
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací stroje
Hmotnost: 2.67 kg