Zastřihovač vlasů a vousů s různými nástavci

Kód: E5969
Neohodnoceno
486 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Zastřihovač vlasů a vousů s řadou různých funkcí. 

V balení je holicí nástavec a zastřihovač nosních chloupků, holicí nástavec a 5 vodicích nástavců, které lze upravit podle požadované délky vlasů. 

Zastřihovač vlasů je dodáván také se stojanem, mazacím olejem a čisticím kartáčem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zastřihovač vlasů a vousů

Vynikající pomocník pro všechny muže

Většina mužů je neustále s něčím nespokojena, nebo jsou příliš líní si cokoliv udělat. V jejich péči o sebe, tomu není jinak. 

A tak nám muži často chodí absolutně neupravení, zarostlí a nebo zcela rozcuchání. Dostat je ke kadeřnici je poměrně nadlidský úkol a často nám tak nezbývá, než nechat věci tak jak jsou. 

Tomu však může být konec, tato úžasná pomůcka je velmi jednoduchá a zvládnou ji i muži!

 

Zastřihovač vlasů

Hlavní součásti zastřihovače je strojek.

Na tento strojek můžete dávat nástavce pro střih vlasů. Těchto nástavců je celkem pět, každý má jiné možnosti. Pomocí těchto nástavců si můžete volit délku střihu vlasů.

Když si určíte délku střihu, stačí si vybrat nástavec a ten nasunout na zastřihovač. Vlasy si stříháte tak, že se strojkem v podstatě češete, stejně jako s hřebenem.

Další nástavce jsou holící, těchto nástavců je celkem tři, slouží k holení problémových partií, jako jsou vlasy, okolo uší, nebo pokud byste chtěli, lze oholit část hlavy nebo celou hlavu.

 

Zastřihovač chloupků a vousů

V balení je také klasický holící strojek, který můžete kdykoliv použít na celkové oholení tváře, nástavec si stačí kdykoliv přehodit.

Další nástavec je zastřihovač chloupků, tento nástavec je úzký váleček, díky tomuto zastřihovači si můžete zastřihnout chloupky i v nose.

 
 

Celkový obsah balení

K celému obsahu, který jsme vám již představili, dostanete také velmi krásný a elegantní stojan. Díky tomuto stojanu budete mít vždy vše krásně uložené a přehledné.

Strojek je dobíjecí, nabíjí se pomocí USB, které je také součásti balení, jeho doba nabíjení je celkem pět hodin a zvládne pracovat v kuse až 60 minut.

 

Malý štětec

Součástí balení je tento malý štětec, slouží k čistění strojku.
 

USB kabel

Tento USB kabel slouží k nabíjení strojku.

Specifikace

  • rychlé nabití: 5 h
  • pracovní doba: 60 minut
  • rozměry: 16 x 4 x 2,5 cm
  • hmotnost: 0,134 kg
  • hmotnost v balení: 0,519 kg
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní kosmetické pomůcky
Hmotnost: 0.517 kg