Štětce na make-up 24 ks

Kód: E21342
Neohodnoceno
212 Kč
Skladem (>11 ks)
Můžeme doručit do:
7.2.2023
Možnosti doručení

Štětce na make-up jsou vedle kosmetiky neodmyslitelným prvkem dokonalého make-upu. Mimořádně praktická sada štětců se skládá z 24 kusů různých typů štětců a každý z nich plní jinou funkci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Najdete u nás štětce na líčení obličeje včetně očí a rtů, např.: vějířový štětec, na podkladovou bázi, na tekutou kosmetiku, na korektor, na rty a konturování tvaru rtů, na zvýraznění tvaru obočí, na oční stíny, pro konturování, roztírání stínů, obličeje, tvářenky, kartáčku na řasy a obočí a oční linky.

Pro výrobu štětců byly použity nealergenní, syntetické štětiny, které navíc plní ekologickou funkci na rozdíl od přírodních vlasů. Rukojeť je dřevěná, takže držení v ruce je mimořádně příjemné. Štětiny jsou měkké, příjemné na dotek a snadno se čistí a hlavně nezadržují kosmetiku, takže jejich spotřeba je mnohem nižší. Estetickým akcentem je tmavý vršek štětin, který dodává estetickou hodnotu a zbytky make-upu nejsou příliš vidět.

Sada je dodávána s pěkným, skládacím, měkkým pouzdrem z ekologické kůže. Uzavření šňůrkou jistě zlepší komfort používání. Umožní vám uchovávat štětce po dobu jednoho měsíce a usnadní jejich skladování a přepravu v případě potřeby. O ještě větší pořádek se postarají samostatné přihrádky – jedna pro každý štětec. Po rozložení si pouzdro můžete zavěsit kamkoli budete chtít, jak v koupelně, tak v ložnici. Stačí uvázat uzel. 

Velikost štětců se pohybuje mezi 16-19 cm. Optimální délka a dobře navržený tvar rukojeti činí práci se štětci pohodlnou a příjemnou. Make-up set je perfektním dárkem pro všechny dívky a ženy.

  • PROTIALERGICKÉ ŠTĚTINY - pro výrobu štětin byly použity syntetické štětiny, které jsou antialergické; je to také lepší, ekologické řešení. Zajišťují, že nanesená kosmetika nezůstává na štětcích, díky čemuž je její spotřeba nižší - oproti používání přírodních štětců může používání těchto štětců ušetřit peníze, protože nemusíme tak často kupovat nové produkty.
  • 24 ŠTĚTCŮ = 24 MOŽNOSTÍ - díky různým typům štětců dokonale nanesete make-up na celý obličej včetně očí a rtů; každý kartáč může plnit jinou funkci. 
  • MOŽNOST ZAVĚŠENÍ POUZDRA - po rozložení pouzdro můžete zavěsit kdekoli chcete, v koupelně i v ložnici. Stačí uvázat uzel. 
  • POUZDRO - klasické, černé pouzdro uzavřené šňůrkou umožňuje mít všechny štětce na jednom místě a usnadňuje jejich skladování a přenášení.

Specifikace:

  • rozměry pouzdra (délka / šířka / výška): 23 x 14 x 5 cm
  • hmotnost sady: 260 g

ZAHRNUTA:

  • 24 štětců
  • pouzdro

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní kosmetické pomůcky
Hmotnost: 0.26 kg