Automatická nabíječka baterií 12V/24V 17 x 10 cm

Kód: E8786
Novinka
Neohodnoceno
761 Kč
Skladem (75 ks)
Můžeme doručit do:
7.7.2022
Možnosti doručení

Profesionální zařízení pro nabíjení baterií v automobilech, motocyklech, sekačkách a motorových člunech. Nabíječka je univerzální 12V / 24V, který umožňuje nabíjet různé typy baterií: tradiční, gelové, samoobslužné a bezúdržbové. Jeho použití je extrémně snadné, takže každý může snadno nabíjet napájecí zdroj vozidla. Nabíječka má intuitivní dotykovou obrazovku a LCD displej, který jasně zobrazuje parametry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • VYSOCE KOMPATIBILNÍ - nabíječka je řízena mikroprocesorem, který automaticky přizpůsobuje nabíjecí proud napětí. Má funkci automatické detekce napětí baterie (12V nebo 24V) . Lze použít v automobilech, motocyklech, sekačkách na trávu, lodích a jiných vozidlech .
 • KOMPLEXNÍ OCHRANA BATERIE - nabíječka obsahuje mimořádně praktickou funkci Integrovaná ochrana proti zkratu, přehřátí, přerušení obvodu, přebíjení, nadproudu, přepólování a jiskření. Kromě toho zařízení nabíjí baterii automaticky. Díky těmto funkcím můžete nechat nabíječku připojenou k baterii neomezeně dlouho.
 • KOMFORTNÍ DOTYKOVÝ PANEL - Usměrňovač má mimořádně praktický a intuitivní ovládací panel. Jeho ovládání je podobné jako u mobilního telefonu, což usnadňuje jeho používání . Panel se skládá z pěti tlačítek. S jejich pomocí můžeme zapnout ochranu, režim oprav, detekci teploty a mikrořadič. Na pravé straně je samostatné tlačítko pro nabíjení, které bude fungovat po dlouhém stisknutí.
 • ÚDRŽBA / OPRAVY - Nabíječka baterií je také ideální pro údržbu baterie. Díky funkci opravy může zařízení pomoci opravit opotřebovanou nebo sulfátovanou baterii (zařízení nedokáže opravit baterii, která je vážně poškozená, nenabije poškozenou baterii na 100%).

Specifikace:

 • barva: černá a modrá
 • vstupní napětí: 100 - 240V
 • výkon: 12V / 8A, 24V / 4A
 • rozsah baterií: 6-150 Ah
 • výkon: 140 W.
 • tepelná ochrana: 65 ° C +/- 5 ° C
 • minimální počáteční napětí: 2,0V
 • rozměry (délka / šířka /): 17 x 10 cm
 • hmotnost: 0,70 kg

Nabíječka má mnoho užitečných funkcí, jako například: ochrana baterie před poškozením; automatické řízení mikroprocesorem; automatická detekce napětí. Zabírá velmi málo místa .

JAK NABÍJET BATERIE NABÍJEČKOU?

1. Připojte ČERVENOU nabíjecí svorku k POSITIVNÍ svorce baterie.

2. Připojte ČERNÝ nabíjecí terminál k podvozku vozidla nebo bloku motoru. NEPŘIPOJUJTE PŘÍMO K BATERII. (Nepřipojujte svorky na karburátor, palivové potrubí, lakované nebo plechové části těla).

3. Zasuňte zástrčku do elektrické zásuvky a zapněte nabíječku.

 

OCHRANA PROTI ZNIČENÍ

Nabíječka chrání baterii před zkraty, přehřátím, přerušením obvodu, přebitím, nadproudem, obrácenou polaritou a jiskrami.

OPRAVA A ÚDRŽBA

Díky funkci opravy může zařízení pomoci opravit opotřebovanou nebo sulfátovanou baterii nebo prodloužit její životnost (zařízení není schopno opravit baterii, která je vážně poškozena, nenabije poškozenou baterii na 100%).

DOTYKOVÝ PANEL

Nabíječka má mimořádně praktický a intuitivní ovládací panel. Jeho ovládání je podobné jako u mobilního telefonu, což usnadňuje jeho používání.

LEHKOST A KOMPAKTNÍ VELIKOST

Vzhledem k tomu, že je nabíječka lehká a má malé rozměry, lze ji snadno skladovat v autě i doma.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autonabíječky
Hmotnost: 0.5 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení